שיווק בוידאו ובאינטרנט 
וידיסנט - תקשורת שיווקית ברשת
חפש

האקדמיה להורים

https://www.האקדמיהלהורים.org.il/

 

האקדמיה להורים הינה פעילות התנדבותית ליצור דו-קיום בין הורים לילדים. הפעילות כולה ניתנת בחינם כתרומה לקהילה על ידי העמותה לשגשוג ובטחון במזרח התיכון ששמה לה למטרה להעניק ערכים לדור הבא.

האקדמיה להורים כוללת צוות מרצים עילאי של אנשי עסקים שבחרו לתרום מזמנם ויכולותיהם על מנת לעזור להורים להשיג פתרונות פשוטים לבעיות שלהם עם ילדיהם. כל השיטות המיושמת באקדמיה להורים מבוססות על היגיון פשוט, תקשורת חיובית ואהבה בסיסית של הורים לילדיהם. הערכים המועברים מבוססים על הספרון המפורסם - הדרך אל האושר.

 

קצת על האתר

אתר האינטרנט של האקדמיה להורים הוא אתר מדהים. אפשר להגיע בו בקלות למאמרים מחכימים, לסרטוני וידאו רבים, לפרטים על המפגשים השונים של האקדמיה להורים, ולהירשם לפעילויות בסניפים השונים.

האתר מהווה שער להורים שרוצים לקבל פתרונות לבעיות עם ילדיהם.

 

מה אהבת באתר

האתר של האקדמיה להורים הוא יפהפה, פשוט ונוח.

 

כיצד האתר עוזר בהבאת הורים חדשים

מאות הורים פנו דרך האתר כדי להזמין מקום בבית ספר להורים הקרוב לביתם. הורים רבים פונים כדי לקבל ייעוץ טלפוני. אמנם ההורים אינם משלמים לנו ואינם לקוחות, אבל האתר עוזר לנו לחשוף את שירותי העמותה להמון הורים.

 

כיצד האתר עוזר לתדמית של האקדמיה להורים

כאשר הורה נכנס לאתר הוא יודע שהוא הגיע למקום הנכון. האתר מייצג בצורה נאמנה את הפעילות הענפה. ההורים קוראים על המרצים שלנו, ניהנים מידע ופתורונת ורואים הצלחות. למעשה הם יודעים שהם במקום הנכון כדי לקדם את חיי המשפחה שלהם לעבר חיים מאושרים יותר.

 

כיצד האתר עוזר להורים שמשתתפים באקדמיה להורים

הורים שמגיעים לאתר רוצים מיד להשתתף במפגש הבא.

 

מעוניין באתר שיביא לך לקוחות?

מלא פרטיך כאן ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'האקדמיה להורים שתף עם החברים בטוויטר את 'האקדמיה להורים