שיווק בוידאו ובאינטרנט 
וידיסנט - תקשורת שיווקית ברשת
חפש

אודות קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי

סדרת דוקו ריאליטי מתעדת את סיפורם יוצא הדופן של 10 עצמאים ובעלי עסקים שהפכו לסיפור הצלחה בזמן אחד המשברים הגדולים בהיסטוריה האנושית. הסדרה נפרשת על 2 עונות.


בעונה הראשונה – עונת התפוחים - הסדרה מציגה את סיפורם יוצא הדופן של בלה יעקבי – בעלת חברת הייטק, בעז ליפשיץ – שיווק ציוד תעשייתי, גלית וטורי – מעצבת פנים, דוד שילמן – שחקן, ליצן ומנהל הסביבטרון ונעמה סקג'ו נאור – מאמנת אישית.


איך עלה הרעיון ליצירת הסדרה?


בתחילת משבר הקורונה בישראל, הבין דני וידיסלבסקי, מאסטר בניהול ומומחה להתנהגות אנושית, שמדובר באחד המשברים הגדולים ביותר בהיסטוריה לעסקים קטנים. בעקבות הדרישה הגוברת לייעוץ שלו, החליט דני להעביר את הייעוץ יחד לקבוצה של בעלי עסקים ועצמאים. הוא קרא לקבוצה 'קומנדו לעסקים'.


בעקבות ההשתתפות בתוכנית, החלו בעלי העסקים להשיג תוצאות שהם לא חלמו שיוכלו להשיג בתקופה קשוחה כזו. במהלך הייעוץ עלה הרעיון לתעד את התהליך והסיפור של המשתתפים בסדרת ריאליטי. 


הבמאי יגאל לרנר נבחר לביים את הסדרה (ביים את הסדרה 'מלחמה, שלום וחלום' על יצחק שמיר ז"ל, ועוד סדרות תיעודיות ששודרו בטלוויזיה). יחד עם הצוות שלו תועד מסעם של אותם 10 בעלי עסקים.


זה הזמן להיות חלק מסיפורם המרתק ולהיות עדים לנפילות, לקשיים, לפריצה, לשינוי ולמסע האישי של כל אחד מהם להגשמת החלום ולהצלחה העסקית.

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי שתף עם החברים בטוויטר את 'קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי