שיווק בוידאו ובאינטרנט 
וידיסנט - תקשורת שיווקית ברשת
חפש

מרכז מאי קליניק

http://www.קליניקה.com/

 

מרכז מאי קליניק משכיר חדרי טיפולים מאובזרים, משרדים וחדר סדנאות לכל מטרה. החדרים מושכרים על בסיס שעתי ללא כל התחייבות. ההשכרה כוללת הרבה מעבר לחדר. המחיר כולל מזכירה שתקבל את לקוחותיך, ציוד בסיסי שצריך עבור הטיפולים, סידור החדר לפי צרכיך, פינת קפה נגישה לך וללקוחותיך, רשת אלחוטית וכמובן כל ההוצאות הנלוות של תפעול החדר.

 

קצת על האתר

האתר משלים את הרעיון של מתן פלטפורמה רחבה למטפלים עצמאים. הוא מאפשר לכל מטפל לפתוח דף פרסומי בחינם ובכך להגדיל את החשיפה שלו לעולם המטופלים העצום.

 

מה אהבת באתר

הפשטות והנגישות של המידע לגולשים לאתר

 

כיצד האתר עוזר בהבאת לקוחות חדשים

האתר די חדש, אבל הנראות של האתר והתוכן של האתר צריכים לגרום ללקוח שהגיע לאתר להישאר באתר ולחפש אחר מבוקשו. במידה והמידע הזמין יתאים לצרכיו מכל דף הוא יכול ליצור קשר איתנו.

 

כיצד האתר עוזר לתדמית של העסק

האתר משדר מקצועיות כמו כן הוא נותן ללקוחות שלנו פלטפורמה שיווקית בה הם יכולים לקדם את עצמם. האתר עוזר לעסק שלנו לשדר את התדמית שאנחנו רוצים למכור - תדמית של מקצוענות בתחום, תוך הבנה ושמירה על האינטרסים של הלקוח.

 

כיצד האתר עוזר לך במכירות

לקוחות חדשים מופנים לאתר. בעבר היה לנו אתר שהתביישנו להפנות אליו לקוחות והוא היה רחוק מלמכור את העסק. היום כבר בשיחות המכירה הטלפוניות אנחנו נותנים את כתובת האתר כדי שהלקוח יוכל להתרשם עוד לפני שהוא מגיע לראות את המרכז.

 

מעוניין באתר שיביא לך לקוחות?

מלא פרטיך כאן ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מרכז מאי קליניק שתף עם החברים בטוויטר את 'מרכז מאי קליניק