שיווק בוידאו ובאינטרנט 
וידיסנט - תקשורת שיווקית ברשת
חפש

טד בר - אמנות הביטוח

www.ביטוח-בריאות.org.il

 

סוכנות ביטוח המתמקדת בגידור סיכונים אישי ליחידים וחברות עם התמקדות בבעלי שליטה בחברות בעʺמ. הערכים המרכזיים עליהם מושתתת הסוכנות הינם יחס אישי ללקוחות, פגישות ועזרה אישית. כמו כן, אנו בין המובילים בארץ בתחום הביטוח הסיעודי.

 

קצת על האתר

האתר מחולק על פי קטגוריות ועל פי סוגי ביטוח שונים, כך שניתן להתמצא בקלות על פי סוג הביטוח המבוקש. כמו כן, תחת כל קטגוריה ניתן למצוא מאמרים מפורטים בנושא.

 

מה אהבת באתר

תחת הקטגוריה הצהרת בריאות ניתן למצוא הסברים מפורטים על כל מחלה ומחלה המצוינת בטופס הצהרת הבריאות שיש למלא בזמן חתימה על פוליסת ביטוח.

 

כיצד האתר עוזר בהבאת לקוחות חדשים

לקוחות חדשים יכולים להירשם לקבלת ייעוץ ופגישה חינם כדי למנוע בלבול בביטוחים השונים וכדי להבין באמת על מה משלמים ומה כל אחד צריך. בנוסף, ניתן לקבל מדי שבוע טיפ וידאו בחינם בנושא ביטוחים.

 

כיצד האתר עוזר לתדמית של העסק

האתר מעוצב בצורה מאוד אסתטית ופשוטה לשימוש. בנוסף, מצוי בו מידע רב על הביטוחים השונים ועליי כסוכן ביטוח - וכך לקוחות מבינים שהסוכנות נגישה וזמינה עבורם לקבלת כל מידע בנושא הביטוחים שנחשב מסובך.

 

כיצד האתר עוזר לך במכירות

לקוחות מקבלים שירות ראשוני במתנה כמו פגישת ייעוץ ונרשמים לקבלת טיפים שבועיים בנושא ביטוח - דבר שעוזר למשוך את תשומת לבו של לקוח פוטנציאלי. כמו כן, אנו מטפלים בביטוחים עבור כל סוגי המחלות.

 

מעוניין באתר שיביא לך לקוחות?

מלא פרטיך כאן ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'טד בר - אמנות הביטוח שתף עם החברים בטוויטר את 'טד בר - אמנות הביטוח