שיווק בוידאו ובאינטרנט 
וידיסנט - תקשורת שיווקית ברשת
חפש

הדרך אל האושר

http://www.הדרךאלהאושר.org.il/

 

הדרך אל האושר היא התקנון מוסרי, הראשון שמבוסס על השכל הישר. הספר יצא לאור ב1981. לתקנון המוסרי המפורט בספר ישנה האפשרות לעצור, לפחות באופן חלקי, את ההתדרדרות המוסרית בחברה ולשקם ערכים בסיסיים, יושר ואמון בין אדם לזולת.

הדרך אל האושר כוללת 21 כללי מוסר אוניברסליים המוסברים בצורה מעשית. בחברה מטריאליסטית של ימינו חלה התדרדרות מוסרית שמשפיעה על כל החלקים בחברה. הדרך אל האושר מהווה פריצת דרך שכן היא תקנון מוסרי שאינו שייך למגזר אחד או דת אחת, אלא היא חובקת את כל הדתות והמגזרים. הכללים המפורטים בה מבוססים על היגיון פשוט ומאפשרת לכל אדם לעזור לסובבים אותו לנהל חיים מאושרים יותר ומסוכנים פחות על ידי שימוש בכללים אלו.

 

קצת על האתר

האתר הוא מדהים. הוא מכיל תכנים מהספר הדרך אל האושר, וכך מאפשר לכל אחד להשתמש בכללים בחייו. האתר מכיל אינספור מכתבי תודה הוקרות מכל העולם על ידי גופים רשמיים ואנשים פרטיים.

באתר ניתן לצפות בראיון נדיר שנתן מנכל העמותה בישראל על הפעילות העניפה שניתנת בישראל. בישראל כל הפעילות וגם החומרים ניתנים בחינם וכתרומה לקהילה על ידי העמותה לשגשוג ובטחון במזרח התיכון.

 

מה אהבת באתר

האתר נקי, פשוט, מכיל אמצעים פשוטים ליצירת קשר. ניתן לרשום באתר תגובות ולשתף את התכנים ברשתות החברתיות. אין ספק שהאתר פותח דלת לכל אדם לעזור לחבריות בעזרת הכלים האדירים המצויים בו.

 

מעוניין באתר שיביא לך לקוחות?

מלא פרטיך כאן ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הדרך אל האושר שתף עם החברים בטוויטר את 'הדרך אל האושר