שיווק בוידאו ובאינטרנט 
וידיסנט - תקשורת שיווקית ברשת

בתי הארחה

www.בתי-הארחה.org.il

 

באתר בתי הארחה ניתן למצוא מידע על בתי הארחה שונים בארץ. באתר תוכלו למצוא נופשים בבתי הארחה במחירים אטרקטיביים לקבוצות, משפחות וזוגות.

 

קצת על האתר

אתר בתי הארחה הוקם על מנת לתת מענה ומידע על בתי ההארחה השונים בישראל , תמונות, המלצות, מסלולים, וכל מה שצריך לדעת על בית ההארחה שאתם מחפשים.
תוכל לחפש באתר לפי איזור וישוב (בתי הארחה בגליל, בתי הארחה בכנרת ובעמקים, בתי הארחה במישור החוף, בתי הארחה במרכז, בתי הארחה בים המלח, בתי הארחה בדרום, בתי הארחה באילת), לפי סוג הנופש, כמות הנופשים ותוכל לראות אילו אטרקציות יש בכל מקום נופש.

 

מה אהבת באתר

את המגוון הרחב של בתי הארחה בנופשים שונים ובאווירה מיוחדת. קיבוצים ומושבים בצפון, בדרום ובמרכז כוללים בתי הארחה נפלאים. ישנם בתי הארחה מהודרים ומפוארים עם חדרים וישנם בתי הארחה שמחזירים אותנו לחיים הפשוטים בכפר או במדבר - מחדרים גדולים עם מיטה מרווחה, דרך אכסניות ועד לשינה על מזרונים בחאן מדברי באווירה קסומה. ישנם בתי הארחה במבנים עתיקים כמו מנזרים, ישנם בתי הארחה בנויים אבן או עץ וישנם בתי הארחה בנויים קש ובוץ - מה מתאים לכם? בבתי הארחה רבים ניתן ליהנות ממתקנים, פעילויות, מסלולי טיול, בריכה, משחקים ועוד.

 

כיצד האתר עוזר בהבאת לקוחות חדשים

האתר מספק מידע על בתי הארחה בכל רחבי הארץ לכמות גדולה של גולשים אשר מתעניינים בנופש. כל גולש מעוניין בסגנון אחר של לינה ובילוי ואנו מספקים לו את המידע הזה לכן הרבה גולשים צריכים את האתר.

 

כיצד האתר עוזר לתדמית של העסק

האתר משרת אותם היטב באספקת מידע על בתי הארחה בארץ כך ששביעות רצון הגולשים גדולה.

 

כיצד האתר עוזר לך במכירות

 

מעוניין באתר שיביא לך לקוחות?

מלא פרטיך כאן ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'בתי הארחה שתף עם החברים בטוויטר את 'בתי הארחה